Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Ataşehir Temizlik Firması

Ataşehir Temizlik Firması

Ataşehir Temizlik firması denilince ilk akla gelen firma olmamızda verdiğimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat etkilidir.Ataşehir temizlik firmaları arasında kalitesıne güveneceğiniz yegane firma Global Temizlik Ltf'dir. Global Temizlik Ltd. Ataşehir temizlik hizmetlerine 1993 yılında başlamış ve Ataşehir bölgesinde temizlik hizmetlerinde kaliteyi müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Global Temizlik Ataşehir Bölgesi temizlik ve ilaçlama işlerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek, müşterilerimizin memnuniyetını ön  planda tutmuştur. 

Ataşehir bölgesinde ev ve villa temizliğinde profesyonel ekip ile hizmet veren Global Temizlik Ltd aynı zamanda villa temizliği, halı ve koltuk temizliği, yüksek bina cam temizliği, zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği ile hizmetlerini icra etmektedir.
Ataşehir Bölgesinde temizliğin ilk adresi  ve temizlikte gelinen son nokta ile firmamızın referansları ve hizmet anlayışı müşterilerimizin güveninden geçmektedir. Temizlik de kullandığımız son teknoloji malzemeler profesyonel ekibimiz ile Ataşehir bölgesinde ki müşterilerimize hizmet kalitesini sürdürmektedir.

Temizlik denildiğinde aklımıza gelen ilk şey su ve bez değildir. Kullandığımız ürünlerin kalitesi hem müşterimizin hijyenini  hem de sağlığını tehdit etmemektedir. Temizliğin eğitimini almış kadromuz temizlik yaparken  teknik ve uygulamada ki pratik çözümleri ile dip köşe bucak tarzında hizmet vermektedir. 
Ataşehir Bölgesinde ki profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda hem ofis hem de ev ortamında  sizlere temizliğin iç rahatlatan mis kokusunu sunmaktadır.

Ataşehir Temizlik Firması Olarak Ataşehirde Hizmet Verdiğimiz Başlıca Mahalleler :

Aşık Veysel Mahallesi 
Ataşehir Atatürk Mahallesi 
Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi 
Barbaros Mahallesi 
Esatpasa Mahallesi 
Fetıh Mahallesi 
İçerenköy Mahallesi 
İnönü Mahallesi 
Kayışdağı Mahallesi 
Küçükbakkalköy Mahallesi 
Mevlana Mahallesi 
Mimar Sinan Mahallesi 
Mustafa Kemal Mahallesi 
Örnek Mahallesi 
Yeni Çamlıca Mahallesi 
Yeni Sahra Mahallesi 
Yenişehir Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo