Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Avcılar Temizlik Firması

Avcılar Temizlik Firması

Firmamız Global Temizlik LTD Avcılar Mecidiyeköy ve Çevresinde Yaptığı Temizlik Hizmetleri ile Bölgede En Büyük Temizlik Şirketidir. Global Temizlik LTD Olarak Avcılar Temizlik Firması Olarak Çalışmaya 1993 Yılında Başlayan Firmamız O Günden Bugüne Birçok Firmaya ve Eve Temizlik Hizmetleri Sunmuştur. Gerek İlaçlama Gerekse Temizlik Hizmetleri Konusunda Avcılar'de En Çok İş Yapan Firma Olmaktan Daha Çok En İyi Firma Olmayı Misyon Olarak Edinen Global Temizlik LTD Aynı Zamanda Sunduğu Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Temizlik Hizmetleri ile de 
Avcılar'de En Büyük Temizlik Firması Olma Yolunda İlerlemektedir. 

Avcılar Temizlik Firması Denilince Akla İlk Gelen Firma Olmamız da Yaptığımız Kusursuz Temizlik Hizmetinin Yanı Sıra Sunduğumuz Uygun Fiyatlar da Etkilidir. Avcılar Temizlik Firması Olarak Avcılarde Verdiğimiz Hizmetlerimizden Bazıları : Avcılar Villa Temizliği, Avcılar İlaçlama, Avcılar Halı ve Koltuk Temizliği, Avcılar Otobüs Temizliği, Avcılar Hastane Temizliği, Avcılar Okul Temizliği, Avcılar Yüksek Bina Cam Temizliği, Avcılar Ev Ofis Temizliği, Avcılar Zemin Temizliği, Avcılar Yangın Sonrası Temizliği, Avcılar Su Baskını Sonrası Temizliği, Avcılar İnşaat Sonrası Temizliğidir.

Ayrıca Avcılar Temizlik Firması Olarak Avcılar ve Mecidiyeköyde Birçok Mahallede de Hizmet Vermekteyiz. Avcılar ve Mecidiyeköyde Yaşayan Müşterilerimize Sunduğumuz Ücretsiz Keşif Hizmetleri ile de Müşterilerimizin İşini İşimiz Bilip Kusursuz Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Sunmaktayız.

Avcılar Temizlik Firması Olarak Avcılar'de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler İse ;

Ambarlı Mahallesi 
Cihangir Mahallesi 
Denizköşkler Mahallesi 
Firuzköy Mahallesi 
Gümüşpala Mahallesi 
Merkez Mahallesi 
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi 
Tahtakale Mahallesi 
Üniversite Mahallesi 
Yeşilkent Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo