Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Bağcılar Temizlik Firması

Bağcılar Temizlik Firması

Bağcılar Temizlik firması denilince ilk akla gelen firma olmamızda verdiğimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat etkilidir.Bağcılar temizlik firmaları arasında kalitesıne güveneceğiniz yegane firma Global Temizlik Ltf'dir. Global Temizlik Ltd. Bağcılar temizlik hizmetlerine 1993 yılında başlamış ve Bağcılar bölgesinde temizlik hizmetlerinde kaliteyi müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Global Temizlik Bağcılar Bölgesi temizlik ve ilaçlama işlerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek, müşterilerimizin memnuniyetını ön  planda tutmuştur. 

Bağcılar bölgesinde ev ve villa temizliğinde profesyonel ekip ile hizmet veren Global Temizlik Ltd aynı zamanda villa temizliği, halı ve koltuk temizliği, yüksek bina cam temizliği, zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği ile hizmetlerini icra etmektedir.
Bağcılar Bölgesinde temizliğin ilk adresi  ve temizlikte gelinen son nokta ile firmamızın referansları ve hizmet anlayışı müşterilerimizin güveninden geçmektedir. Temizlik de kullandığımız son teknoloji malzemeler profesyonel ekibimiz ile Bağcılar bölgesinde ki müşterilerimize hizmet kalitesini sürdürmektedir.

Temizlik denildiğinde aklımıza gelen ilk şey su ve bez değildir. Kullandığımız ürünlerin kalitesi hem müşterimizin hijyenini  hem de sağlığını tehdit etmemektedir. Temizliğin eğitimini almış kadromuz temizlik yaparken  teknik ve uygulamada ki pratik çözümleri ile dip köşe bucak tarzında hizmet vermektedir. 
Bağcılar Bölgesinde ki profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda hem ofis hem de ev ortamında  sizlere temizliğin iç rahatlatan mis kokusunu sunmaktadır.

Bağcılar Temizlik Firması Olarak Bağcılarde Hizmet Verdiğimiz Başlıca Mahalleler :

100.Yıl Mahallesi 
Bağlar Mahallesi 
Barbaros Mahallesi 
Çınar Mahallesi 
Demirkapı Mahallesi 
Evren Mahallesi 
Fatih Mahallesi 
Fevziçakmak Mahallesi 
Göztepe Mahallesi 
Güneşli Mahallesi 
Hürriyet Mahallesi 
İnönü Mahallesi 
Kazımkarabekir Mahallesi 
Kemalpaşa Mahallesi 
Kirazlı Mahallesi 
Mahmutbey Mahallesi 
Merkez Mahallesi 
Sancaktepe Mahallesi 
Yavuzselim Mahallesi 
Yenigün Mahallesi 
Yenimahalle Mahallesi 
Yıldıztepe Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo