Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Bahçelievler Temizlik Firması

Bahçelievler Temizlik Firması

Bahçelievler Temizlik firması denilince ilk akla gelen firma olmamızda verdiğimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat etkilidir.Bahçelievler temizlik firmaları arasında kalitesıne güveneceğiniz yegane firma Global Temizlik Ltf'dir. Global Temizlik Ltd. Bahçelievler temizlik hizmetlerine 1993 yılında başlamış ve Bahçelievler bölgesinde temizlik hizmetlerinde kaliteyi müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Global Temizlik Bahçelievler Bölgesi temizlik ve ilaçlama işlerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek, müşterilerimizin memnuniyetını ön  planda tutmuştur. 

Bahçelievler bölgesinde ev ve villa temizliğinde profesyonel ekip ile hizmet veren Global Temizlik Ltd aynı zamanda villa temizliği, halı ve koltuk temizliği, yüksek bina cam temizliği, zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği ile hizmetlerini icra etmektedir.
Bahçelievler Bölgesinde temizliğin ilk adresi  ve temizlikte gelinen son nokta ile firmamızın referansları ve hizmet anlayışı müşterilerimizin güveninden geçmektedir. Temizlik de kullandığımız son teknoloji malzemeler profesyonel ekibimiz ile Bahçelievler bölgesinde ki müşterilerimize hizmet kalitesini sürdürmektedir.

Temizlik denildiğinde aklımıza gelen ilk şey su ve bez değildir. Kullandığımız ürünlerin kalitesi hem müşterimizin hijyenini  hem de sağlığını tehdit etmemektedir. Temizliğin eğitimini almış kadromuz temizlik yaparken  teknik ve uygulamada ki pratik çözümleri ile dip köşe bucak tarzında hizmet vermektedir. 
Bahçelievler Bölgesinde ki profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda hem ofis hem de ev ortamında  sizlere temizliğin iç rahatlatan mis kokusunu sunmaktadır.

Bahçelievler Temizlik Firması Olarak Bahçelievlerde Hizmet Verdiğimiz Başlıca Mahalleler :

Bahçelievler Mahallesi 
Cumhuriyet Mahallesi 
Çobançeşme Mahallesi 
Fevziçakmak Mahallesi 
Hürriyet Mahallesi 
Kocasinan Merkez Mahallesi 
Siyavuşpaşa Mahallesi 
Soğanlı Mahallesi 
Şirinevler Mahallesi 
Yenibosna Merkez Mahallesi 
Zafer Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo