Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Beylikdüzü Temizlik Firması

Beylikdüzü Temizlik Firması

Beylikdüzü Temizlik firması denilince ilk akla gelen firma olmamızda verdiğimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat etkilidir.Beylikdüzü temizlik firmaları arasında kalitesıne güveneceğiniz yegane firma Global Temizlik Ltf'dir. Global Temizlik Ltd. Beylikdüzü temizlik hizmetlerine 1993 yılında başlamış ve Beylikdüzü bölgesinde temizlik hizmetlerinde kaliteyi müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Global Temizlik Beylikdüzü Bölgesi temizlik ve ilaçlama işlerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek, müşterilerimizin memnuniyetını ön  planda tutmuştur. 

Beylikdüzü bölgesinde ev ve villa temizliğinde profesyonel ekip ile hizmet veren Global Temizlik Ltd aynı zamanda villa temizliği, halı ve koltuk temizliği, yüksek bina cam temizliği, zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği ile hizmetlerini icra etmektedir.
Beylikdüzü Bölgesinde temizliğin ilk adresi  ve temizlikte gelinen son nokta ile firmamızın referansları ve hizmet anlayışı müşterilerimizin güveninden geçmektedir. Temizlik de kullandığımız son teknoloji malzemeler profesyonel ekibimiz ile Beylikdüzü bölgesinde ki müşterilerimize hizmet kalitesini sürdürmektedir.

Temizlik denildiğinde aklımıza gelen ilk şey su ve bez değildir. Kullandığımız ürünlerin kalitesi hem müşterimizin hijyenini  hem de sağlığını tehdit etmemektedir. Temizliğin eğitimini almış kadromuz temizlik yaparken  teknik ve uygulamada ki pratik çözümleri ile dip köşe bucak tarzında hizmet vermektedir. 
Beylikdüzü Bölgesinde ki profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda hem ofis hem de ev ortamında  sizlere temizliğin iç rahatlatan mis kokusunu sunmaktadır.

Beylikdüzü Temizlik Firması Olarak Beylikdüzüde Hizmet Verdiğimiz Başlıca Mahalleler :

Adnan Kahveci Mahallesi 
Barış Mahallesi 
Büyükşehir Mahallesi 
Cumhuriyet Mahallesi 
Dereağzı Mahallesi 
Gürpınar Mahallesi 
Kavaklı Mahallesi 
Marmara Mahallesi 
Sahil Mahallesi 
Yakuplu Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo