Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Esenler Temizlik Firması

Esenler Temizlik Firması

Esenler Temizlik Firması Denilince Akla İlk Gelen Firma Olma Yolunda İlerleyen Firmamız Global Temizlik LTD 1993 yılında Esenler bölgesinde temizlik hizmeti vermeye başlamıştır. Esenler Temizlik Firmamız  hijyen konusunda verdiği güvence ile Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Size Özel Fiyat Tekliflerimiz ile Kalitedeki farkımızı Fiyat Konusunda da ön planda tutarak hizmet sunmaktayız. Esenler Bölgesi temizlik  firmaları arasında kalite ve hijyende ilk karşınıza çıkan firma Global Temizlik Ltd dir.

Esenler Temizlik Firması Olarak hizmetlerimiz içerisinde Halı ve koltuk temizliği, ev ve ofis temizliği, okul  temizliği, su baskını sonrası temizliği, inşaat sonrası temizliği, endüstriyel temizlik, Yüksek Bina Cam Temizliği Vb... olarak hizmet vermektedir.Esenler Bölgesinde Global temizlik ltd şirketi olarak bir çok alanda çözüm ve uygulama açısından sunduğu imkanlar ile lider firmalar arasında yer almaktadır.

Esenler bölgesi temizlik hizmetlerimizi sunarken hijyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, profesyonel çalışma ekibimiz, sürekli değişen teknolojik cihazlar ve pazardaki ürün çeşitliliği nedeni ile sağlık ve  hijyeninizi tehdit etmeden temizlik yapmaktadır. Esenler Temizlik Firması Olarak Siz Müşterilerimizin Temizlik ve İlaçlama İşlerini Kendi İşimiz Bilir ve Bu Doğrultuda Çalışırız. Kaliteden Ödün Vermeden En Uygun Fiyatları Sunar; Dip Köşe Bucak Temizlik ve İlaçlama ile de Farkımızı Müşterilerimize Her Defasında Gösteririz.

Esenler İlçesinde Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Verdiğimiz Başlıca Mahalleler : 

Birlik Mahallesi 
Çifte Havuzlar Mahallesi 
Davut Paşa Mahallesi 
Fatih Mahallesi 
Fevzi Çakmak Mahallesi 
Havaalanı Mahallesi 
Kazım Karabekir Mahallesi 
Kemer Mahallesi 
Menderes Mahallesi 
Mimar Sinan Mahallesi 
Namık Kemal Mahallesi 
Nine Hatun Mahallesi 
Oruçreis Mahallesi 
Tuna Mahallesi 
Turgut Reis Mahallesi 
Yavuz Selim Mahallesi


Esenler bölgesi temizlik işleriniz için firmamız ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır.

Seo price and web design price Web Design, Seo