Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Ev Ofis Temizliği

Ev Ofis Temizliği

Ofislerinizde Ve Evlerinizde Yani Yaşam Alanlarınızda Yapılacak Temizlik Hizmetleri Global Temizlik Güvencesi ile Verilmektedir. Global Temizlik Olarak İş Yerlerinizde Evlerinizde Ofislerinizde Dükkanlarınızda Temizlik Hizmetlerinde Önceliğimiz Siz Değerli Müşterilerimizin Temizlikten Yana Memnun Olmanızdır.. Gerek Kullandığımız Ekip Gereksede Kullandığımız Ekipman ile Temizlikte En Önemli Olan Hijyeni Sağlamaktayız. Hijyeni Sağlarken İnsan Sağlığını Tehdit Edecek Hiç Bir İlaç ve Ekipman Kullanmamaktayız. 

Ayrıca İş Yerlerinde yada Evlerinizde Temizlik Sırasında Oluşabilecek Gürültü Yada Rahatsızlığıda Minimuma İndiriyoruz. İşinde Uzman Ekibimiz Tarafından Temizlik Son Derece Dikkatli Yapılmakta, Evinizde Dip Köşe Bucak Bütün Alanlar Temizlenmektedir. 

Bir Diğer Önemli Nokta Belkide En Önemli Nokta ise Çalışacak Ekibin Ne Kadar Güvenilir Olduğudur. Sonuçta Girilecek Mekanlar ev ve İş Yerleri Olduğu İçin Özeliniz Mahreminiz Yada Ziynet Eşyalarınızında Güvende Olması Global Temizliğin Önceliklerindendir. Ev ve Ofis Temizliği Konusunda Çalışan Ekibimiz Kesinlikle Yıllardır Yanımızda Çalışan Elemanlarımızdandır. Yeni Başlayan Yada Ailesini Kendisini Evini Barkını Bilmediğimiz İnsanları, Huyunu Husunu Bilmediğimiz İnsanları Ev ve Ofis Temizliğinde Kullanmamaktayız. Güvenilir ve İşinin Ehli İnsanlar ile Çalışmaktayız.. 

♣ Ofis Temizliği Hizmetlerimiz
♣ Ofis genel temizliği
♣ WC banyo temizliği
♣ Bilgisayar temizliği
♣ Süpürme, çöp toplama
♣ Cam ve dış cephe cam temizliği
♣ Ofis dezenfekte edilmesi
Ofis temizliği alanında hizmet veren global temizlik ofisinizde iş yerinizde size rahat ve tertemiz çalışma ortamları hazırlamaktadır. Ofislerde bilgisayarların temizliği masa sandalye wc , mutfak, ve ıslak zeminlerin temizliğinde hijyen kurallarına uyulması bakteri yuvalarının yok edilmesi gibi işler dikkat isteyen konulardır bu konularda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımızı gunumuz teknolojisinden de faydalanarak bir çok buyuk firmaya hizmet vermekteyiz. Özel kamu kurumlarına günlük, haftalık, aylık periyodik temizlik hizmeti vererek, Global Temizlik olarak rahat ve huzurlu çalışma ortamları sağlamaktadır.

Seo price and web design price Web Design, Seo