Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Gaziosmanpaşa Temizlik Firması

Gaziosmanpaşa Temizlik Firması

Firmamız Global Temizlik LTD Gaziosmanpaşa ve Çevresinde Yaptığı Temizlik Hizmetleri ile Bölgede En Büyük Temizlik Şirketidir. Global Temizlik LTD Olarak Gaziosmanpaşa Temizlik Firması Olarak Çalışmaya 1993 Yılında Başlayan Firmamız O Günden Bugüne Birçok Firmaya ve Eve Temizlik Hizmetleri Sunmuştur. Gerek İlaçlama Gerekse Temizlik Hizmetleri Konusunda Gaziosmanpaşa'de En Çok İş Yapan Firma Olmaktan Daha Çok En İyi Firma Olmayı Misyon Olarak Edinen Global Temizlik LTD Aynı Zamanda Sunduğu Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Temizlik Hizmetleri ile de 
Gaziosmanpaşa'de En Büyük Temizlik Firması Olma Yolunda İlerlemektedir. 

Gaziosmanpaşa Temizlik Firması Denilince Akla İlk Gelen Firma Olmamız da Yaptığımız Kusursuz Temizlik Hizmetinin Yanı Sıra Sunduğumuz Uygun Fiyatlar da Etkilidir. Gaziosmanpaşa Temizlik Firması Olarak Gaziosmanpaşade Verdiğimiz Hizmetlerimizden Bazıları : Gaziosmanpaşa Villa Temizliği, Gaziosmanpaşa İlaçlama, Gaziosmanpaşa Halı ve Koltuk Temizliği, Gaziosmanpaşa Otobüs Temizliği, Gaziosmanpaşa Hastane Temizliği, Gaziosmanpaşa Okul Temizliği, Gaziosmanpaşa Yüksek Bina Cam Temizliği, Gaziosmanpaşa Ev Ofis Temizliği, Gaziosmanpaşa Zemin Temizliği, Gaziosmanpaşa Yangın Sonrası Temizliği, Gaziosmanpaşa Su Baskını Sonrası Temizliği, Gaziosmanpaşa İnşaat Sonrası Temizliğidir.

Ayrıca Gaziosmanpaşa Temizlik Firması Olarak Gaziosmanpaşada Birçok Mahallede de Hizmet Vermekteyiz. Gaziosmanpaşada Yaşayan Müşterilerimize Sunduğumuz Ücretsiz Keşif Hizmetleri ile de Müşterilerimizin İşini İşimiz Bilip Kusursuz Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Sunmaktayız.

Gaziosmanpaşa Temizlik Firması Olarak Gaziosmanpaşa'de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler İse ;

Bağlarbaşı Mahallesi 
Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi 
Fevzi Çakmak Mahallesi 
Hürriyet Mahallesi 
Karadeniz Mahallesi 
Karayolları Mahallesi 
Karlıtepe Mahallesi 
Kazım Karabekir Mahallesi 
Merkez Mahallesi 
Mevlana Mahallesi 
Pazariçi Mahallesi 
Sarıgöl Mahallesi 
Şemsipaşa Mahallesi 
Yeni Mahallesi 
Yenidoğan Mahallesi 
Yıldıztabya Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo