Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Global Temizlik Olarak İstanbulun Bir Çok Noktasında Siz Değerli Müşterilerimize Böcek İlaçlama ve Haşera İlaçlama Hizmeti Vermekteyiz. Verdiğimiz İlaçlama Hizmetinde İnsan Sağlığını Tehdit Edecek Hiç Bir İlaca Yer Vermemekteyiz. Gerekli Ekip ve Ekipman Tarafımızdan Temin Edilmekte ve Böcek İlaçlama Hizmetinin Verileceği Alana ve Yere Göre Farklı İlaçlar Kullanabilmekteyiz. 

Profosyonel Ekibimiz Sadece Haşere İlaçlama Konusunda Profosyonel Ekiplerdir. Ayrıca Ev Yada İş Yeri Sahiplerine Konu Hakkında Bilgilendirerek Hem İlaçlardan Etkilenmemeleri Hemde Yeniden Böcek İstilası Gibi Konular Olmasın Diye Eğitimlerde Ekiplerimiz Tarafından Verilmektedir. 

Temizlenecek Alanın Çeşitliliği Yaşam Alanı Olabileceği Gibi İlaçlanacak Haşereye Göre de Kullanacağımız İlaçlar Değişmektedir. Hem Böceklerin Çoğunu Aynı Anda Yoketmek Hemde Sonradan Çıkabilecek Yumurta ve Böcek Yavrularından da İşyerinizi Yada Evinizi Arındırıyoruz.. 

Kemirgenlerde kullanılacak ilaçlar yan etkisi vi insan sağlığına hiç bir zararı bulunmamaktadır. Kapalı Alanlarda Kullanılacak kemirgenler için istasyon sistemi veya klaret türü özel ilaçlar kullanılmaktadır. Apartman bina gibi yerlerde kemirgenler için özel yurt dışından sipariş ettiğimiz özel ilaçlar kullanılmaktadır. Bövekler için bit ve pire için ve kara fatma veya hamam böceği gibi haşerelerin ilaçlanmasında kullanılacak ilaçlarımız kokulu veya kokusuzdur. kokusuz ilacımız insan sağlığına hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Yemeğinizi ve çayınızı veya kahvenizi içerken size hiçbir rahatsızlık vermeden bu özel ilacımızı uygulamaktayız. Kokulu ilacımızı 6 veya 8 saat kapalı alanlarda kullanılır. kullanıldıktan sonra en az 2 saat havalandırılması gerekmektedir. kesin sonuç için 15 günde bir ayda iki defa planlı ilaçlanması gerekmektedir. bu ilaçlama yapılması halinde haşerelerin yumurtası 14 gün sonra çatlama yapar 15. gün dünya yüzüne çıkmaktadır. Kesin sonuç için ilaçladığımız tarihten itibaren 15. gün kesinlikle ve kesinlikle ilaçlanması gerekmektedir. ayrıca kokulu ilacimiz kesinlikle sağlığa zararlı değildir ve sağlık bakanlığı onaylıdır fakat kokusu yüzünden insanları rahatsız edebileceği için havalandırılmalı ve uygulama yapıldığında insanların ortamda bulunmaması faydalıdır.

Seo price and web design price Web Design, Seo