Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Kadıköy Temizlik Firması

Kadıköy Temizlik Firması

Kadıköy Temizlik Firması Denilince Akla İlk Gelen Firma Olma Yolunda İlerleyen Firmamız Global Temizlik LTD 1993 yılında Kadıköy bölgesinde temizlik hizmeti vermeye başlamıştır. Kadıköy Temizlik Firmamız  hijyen konusunda verdiği güvence ile Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Size Özel Fiyat Tekliflerimiz ile Kalitedeki farkımızı Fiyat Konusunda da ön planda tutarak hizmet sunmaktayız. Kadıköy Bölgesi temizlik  firmaları arasında kalite ve hijyende ilk karşınıza çıkan firma Global Temizlik Ltd dir.

Kadıköy Temizlik Firması Olarak hizmetlerimiz içerisinde Halı ve koltuk temizliği, ev ve ofis temizliği, okul  temizliği, su baskını sonrası temizliği, inşaat sonrası temizliği, endüstriyel temizlik, Yüksek Bina Cam Temizliği Vb... olarak hizmet vermektedir.Kadıköy Bölgesinde Global temizlik ltd şirketi olarak bir çok alanda çözüm ve uygulama açısından sunduğu imkanlar ile lider firmalar arasında yer almaktadır.

Kadıköy bölgesi temizlik hizmetlerimizi sunarken hijyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, profesyonel çalışma ekibimiz, sürekli değişen teknolojik cihazlar ve pazardaki ürün çeşitliliği nedeni ile sağlık ve  hijyeninizi tehdit etmeden temizlik yapmaktadır. Kadıköy Temizlik Firması Olarak Siz Müşterilerimizin Temizlik ve İlaçlama İşlerini Kendi İşimiz Bilir ve Bu Doğrultuda Çalışırız. Kaliteden Ödün Vermeden En Uygun Fiyatları Sunar; Dip Köşe Bucak Temizlik ve İlaçlama ile de Farkımızı Müşterilerimize Her Defasında Gösteririz.

Kadıköy İlçesinde Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Verdiğimiz Başlıca Mahalleler : 

19 Mayıs Mahallesi 
Acıbadem Mahallesi 
Bostancı Mahallesi 
Caddebostan Mahallesi 
Caferağa Mahallesi 
Dumlupınar Mahallesi 
Eğitim Mahallesi 
Erenköy Mahallesi 
Fenerbahçe Mahallesi 
Feneryolu Mahallesi 
Fikirtepe Mahallesi 
Göztepe Mahallesi 
Hasanpaşa Mahallesi 
Koşuyolu Mahallesi 
Kozyatağı Mahallesi 
Merdivenköy Mahallesi 
Osmanağa Mahallesi 
Rasimpaşa Mahallesi 
Sahrayı Cedit Mahallesi 
Suadiye Mahallesi 
Zühtüpaşa Mahallesi

 

Kadıköy bölgesi temizlik işleriniz için firmamız ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır.

Seo price and web design price Web Design, Seo