Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Kağıthane Temizlik Firması

Kağıthane Temizlik Firması

Kağıthane Temizlik Firması Denilince Akla İlk Gelen Firma Olma Yolunda İlerleyen Firmamız Global Temizlik LTD 1993 yılında Kağıthane bölgesinde temizlik hizmeti vermeye başlamıştır. Kağıthane Temizlik Firmamız  hijyen konusunda verdiği güvence ile Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Size Özel Fiyat Tekliflerimiz ile Kalitedeki farkımızı Fiyat Konusunda da ön planda tutarak hizmet sunmaktayız. Kağıthane Bölgesi temizlik  firmaları arasında kalite ve hijyende ilk karşınıza çıkan firma Global Temizlik Ltd dir.

Kağıthane Temizlik Firması Olarak hizmetlerimiz içerisinde Halı ve koltuk temizliği, ev ve ofis temizliği, okul  temizliği, su baskını sonrası temizliği, inşaat sonrası temizliği, endüstriyel temizlik, Yüksek Bina Cam Temizliği Vb... olarak hizmet vermektedir.Kağıthane Bölgesinde Global temizlik ltd şirketi olarak bir çok alanda çözüm ve uygulama açısından sunduğu imkanlar ile lider firmalar arasında yer almaktadır.

 Kağıthane bölgesi temizlik hizmetlerimizi sunarken hijyen ve kaliteden ödün vermeyen firmamız, profesyonel çalışma ekibimiz, sürekli değişen teknolojik cihazlar ve pazardaki ürün çeşitliliği nedeni ile sağlık ve  hijyeninizi tehdit etmeden temizlik yapmaktadır. Kağıthane Temizlik Firması Olarak Siz Müşterilerimizin Temizlik ve İlaçlama İşlerini Kendi İşimiz Bilir ve Bu Doğrultuda Çalışırız. Kaliteden Ödün Vermeden En Uygun Fiyatları Sunar; Dip Köşe Bucak Temizlik ve İlaçlama ile de Farkımızı Müşterilerimize Her Defasında Gösteririz.

Kağıthane İlçesinde Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Verdiğimiz Başlıca Mahalleler : 

Çağlayan Mahallesi 
Çeliktepe Mahallesi 
Emniyetevleri Mahallesi 
Gültepe Mahallesi 
Gürsel Mahallesi 
Hamidiye Mahallesi 
Harmantepe Mahallesi 
Hürriyet Mahallesi 
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 
Merkez Mahallesi 
Nurtepe Mahallesi 
Ortabayır Mahallesi 
Sanayi Mahallesi 
Seyrantepe Mahallesi 
Şirintepe Mahallesi 
Talatpaşa Mahallesi 
Telsizler Mahallesi 
Yahyakemal Mahallesi 
Yeşilce Mahallesi

Kağıthane bölgesi temizlik işleriniz için firmamız ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır.

Seo price and web design price Web Design, Seo