Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Şişli Temizlik Firması

Şişli Temizlik Firması

Firmamız Global Temizlik LTD Şişli Mecidiyeköy ve Çevresinde Yaptığı Temizlik Hizmetleri ile Bölgede En Büyük Temizlik Şirketidir. Global Temizlik LTD Olarak Şişli Temizlik Firması Olarak Çalışmaya 1993 Yılında Başlayan Firmamız O Günden Bugüne Birçok Firmaya ve Eve Temizlik Hizmetleri Sunmuştur. Gerek İlaçlama Gerekse Temizlik Hizmetleri Konusunda Şişli'de En Çok İş Yapan Firma Olmaktan Daha Çok En İyi Firma Olmayı Misyon Olarak Edinen Global Temizlik LTD Aynı Zamanda Sunduğu Uygun Fiyatlar ve Kaliteli Temizlik Hizmetleri ile de 
Şişli'de En Büyük Temizlik Firması Olma Yolunda İlerlemektedir. 

Şişli Temizlik Firması Denilince Akla İlk Gelen Firma Olmamız da Yaptığımız Kusursuz Temizlik Hizmetinin Yanı Sıra Sunduğumuz Uygun Fiyatlar da Etkilidir. Şişli Temizlik Firması Olarak Şişlide Verdiğimiz Hizmetlerimizden Bazıları : Şişli Villa Temizliği, Şişli İlaçlama, Şişli Halı ve Koltuk Temizliği, Şişli Otobüs Temizliği, Şişli Hastane Temizliği, Şişli Okul Temizliği, Şişli Yüksek Bina Cam Temizliği, Şişli Ev Ofis Temizliği, Şişli Zemin Temizliği, Şişli Yangın Sonrası Temizliği, Şişli Su Baskını Sonrası Temizliği, Şişli İnşaat Sonrası Temizliğidir.

Ayrıca Şişli Temizlik Firması Olarak Şişli ve Mecidiyeköyde Birçok Mahallede de Hizmet Vermekteyiz. Şişli ve Mecidiyeköyde Yaşayan Müşterilerimize Sunduğumuz Ücretsiz Keşif Hizmetleri ile de Müşterilerimizin İşini İşimiz Bilip Kusursuz Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri Sunmaktayız.

Şişli Temizlik Firması Olarak Şişli'de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler İse ;

19.Mayıs Mahallesi 
Bozkurt Mahallesi 
Cumhuriyet Mahallesi 
Duatepe Mahallesi 
Ergenekon Mahallesi 
Esentepe Mahallesi 
Eskişehir Mahallesi 
Feriköy Mahallesi 
Fulya Mahallesi 
Gülbahar Mahallesi 
H.Edip Adıvar Mahallesi 
H.Rıfat Paşa Mahallesi 
Halaskargazi Mahallesi 
Harbiye Mahallesi 
İnönü Mahallesi 
İzzetpaşa Mahallesi 
Kaptan Paşa Mahallesi 
Kuştepe Mahallesi 
M.Şevket Paşa Mahallesi 
Mecidiyeköy Mahallesi 
Merkez Mahallesi 
Meşrutiyet Mahallesi 
Paşa Mahallesi 
Teşvikiye Mahallesi 
Yayla Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo