Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Tuzla Temizlik Firması

Tuzla Temizlik Firması

Tuzla Temizlik firması denilince ilk akla gelen firma olmamızda verdiğimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat etkilidir.Tuzla temizlik firmaları arasında kalitesıne güveneceğiniz yegane firma Global Temizlik Ltf'dir. Global Temizlik Ltd. Tuzla temizlik hizmetlerine 1993 yılında başlamış ve Tuzla bölgesinde temizlik hizmetlerinde kaliteyi müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Global Temizlik Tuzla Bölgesi temizlik ve ilaçlama işlerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek, müşterilerimizin memnuniyetını ön  planda tutmuştur. 

Tuzla bölgesinde ev ve villa temizliğinde profesyonel ekip ile hizmet veren Global Temizlik Ltd aynı zamanda villa temizliği, halı ve koltuk temizliği, yüksek bina cam temizliği, zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği ile hizmetlerini icra etmektedir.
Tuzla Bölgesinde temizliğin ilk adresi  ve temizlikte gelinen son nokta ile firmamızın referansları ve hizmet anlayışı müşterilerimizin güveninden geçmektedir. Temizlik de kullandığımız son teknoloji malzemeler profesyonel ekibimiz ile Tuzla bölgesinde ki müşterilerimize hizmet kalitesini sürdürmektedir.

Temizlik denildiğinde aklımıza gelen ilk şey su ve bez değildir. Kullandığımız ürünlerin kalitesi hem müşterimizin hijyenini  hem de sağlığını tehdit etmemektedir. Temizliğin eğitimini almış kadromuz temizlik yaparken  teknik ve uygulamada ki pratik çözümleri ile dip köşe bucak tarzında hizmet vermektedir. 
Tuzla Bölgesinde ki profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda hem ofis hem de ev ortamında  sizlere temizliğin iç rahatlatan mis kokusunu sunmaktadır.

Tuzla Temizlik Firması Olarak Tuzlade Hizmet Verdiğimiz Başlıca Mahalleler :

Akfırat Mahallesi 
Anadolu Mahallesi 
Aydınlı Mahallesi 
Aydıntepe Mahallesi 
Cami Mahallesi 
Evliya Çelebi Mahallesi 
Fatih Mahallesi 
İçmeler Mahallesi 
İstasyon Mahallesi 
Mescit Mahallesi 
Mimar Sinan Mahallesi 
Orhanlı Mahallesi 
Orta Mahallesi 
Postane Mahallesi 
Şifa Mahallesi 
Tepeoren Mahallesi 
Yayla Mahallesi

Seo price and web design price Web Design, Seo