Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Villa Temizliği

Villa Temizliği

Global Temizlik Olarak Villa Temizliği Konusunda İstanbul'un Bir Çok İlçesinde ve Mahallesinde Hizmet Vermekteyiz, Villa Temizliği Konusunda Profosyonel Ekip ve Ekipmanlarımız ile Villalarınızın Eviniz Olduğu ve Evinizin Temizliği Konusunda Hassasiyetlerinizi Anlayarak Çalışmaktayız. Gerek Siz Evdeyken Gereksede Siz Evde Yokken Yapacağımız Çalışmalarımızda Güvenilir Ekibimiz ile Hiç Bir Eşyanıza Zarar Vermeden Yada Özel Eşyalarınıza Dokunmadan Temizliğimizi En Kaliteli Şekilde Yapmaktayız. 

Kullandığımız Temizlik Malzemeleri ve İlaçlarda Sağlığınızı Tehdit Edecek Hiç Bir Riske Girmeyen Global Temizlik Villa Temizliği Konusunda Size En İyi Çözümleri ve En Sağlıklı Çözümleri Sunmaktadır. Müşteri Kaybetmektense Para Kaybetmeyi Tercih Eden Global Temizlik Villa Temizliği Konusunda Müşterilerine En İyi Hizmeti En Uygun Fiyatlara Vermektedir. 

Villa Temizliği Sadece Bir Ev Temizliği Olarak Görülmemeli Bir Yaşam Alanı Temizliği Olarak Görülmeli, Özen Gösterilmelidir.. Gerek Islak Zeminler Gereksede Kuru Zeminlere Özel Temizlik Malzemeleri Kullanılmalıdır.. Çalışan Ekip Tam Donanımlı ve Güvenilir Olmalıdır. Villa Temizliği Konusunda Bu Ekip ve Ekipmanı Size Sadece Global Temizlik Sağlayabilir. 1993 den Bu Yana Gelen İş Tecrübesi ve Ekip Tecrübesi ile Global Temizlik Villa Temizliği Konusunda Yanınızdadır.. 

 

GLOBAL TEMİZLİK HİZMETLERİ, İLAÇLAMA, CATERING, İNŞAAT, TURİZM, SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ TALATPAŞA CADDESİ NO:204 KAT:1 DAİRE:1 GÜLTEPE-KAĞITHANE-İSTANBUL TEL:0212.279.02.53 FAX.0212.279.02.78 GSM: 0532.322.28.97

Seo price and web design price Web Design, Seo