Global Grup İletişim

0532 322 28 97 - 0212 279 02 53

info@globaltemizlikltd.com.tr

Ortabayır Mahallesi Kader Sk. No:36/A Gültepe / Levent

AnaSayfa

Kartal Temizlik Firması

Kartal Temizlik Firması

Kartal Temizlik firması denilince ilk akla gelen firma olmamızda verdiğimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat etkilidir.Kartal temizlik firmaları arasında kalitesıne güveneceğiniz yegane firma Global Temizlik Ltf'dir. Global Temizlik Ltd. Kartal temizlik hizmetlerine 1993 yılında başlamış ve Kartal bölgesinde temizlik hizmetlerinde kaliteyi müşterilerine sunmaya başlamıştır.
Global Temizlik Kartal Bölgesi temizlik ve ilaçlama işlerinde ücretsiz keşif hizmeti vererek, müşterilerimizin memnuniyetını ön  planda tutmuştur. 

Kartal bölgesinde ev ve villa temizliğinde profesyonel ekip ile hizmet veren Global Temizlik Ltd aynı zamanda villa temizliği, halı ve koltuk temizliği, yüksek bina cam temizliği, zemin temizliği, inşaat sonrası temizliği ile hizmetlerini icra etmektedir.
Kartal Bölgesinde temizliğin ilk adresi  ve temizlikte gelinen son nokta ile firmamızın referansları ve hizmet anlayışı müşterilerimizin güveninden geçmektedir. Temizlik de kullandığımız son teknoloji malzemeler profesyonel ekibimiz ile Kartal bölgesinde ki müşterilerimize hizmet kalitesini sürdürmektedir.

Temizlik denildiğinde aklımıza gelen ilk şey su ve bez değildir. Kullandığımız ürünlerin kalitesi hem müşterimizin hijyenini  hem de sağlığını tehdit etmemektedir. Temizliğin eğitimini almış kadromuz temizlik yaparken  teknik ve uygulamada ki pratik çözümleri ile dip köşe bucak tarzında hizmet vermektedir. 
Kartal Bölgesinde ki profesyonel temizlik ekibimiz bu konuda hem ofis hem de ev ortamında  sizlere temizliğin iç rahatlatan mis kokusunu sunmaktadır.

Kartal Temizlik Firması Olarak Kartalde Hizmet Verdiğimiz Başlıca Mahalleler :

Atalar Mahallesi 
Cevizli Mahallesi 
Cumhuriyet Mahallesi 
Çarşı Mahallesi 
Çavuşoğlu Mahallesi 
Esentepe Mahallesi 
Gümüşpınar Mahallesi 
Hürriyet Mahallesi 
Karlıktepe Mahallesi 
Kordonboyu Mahallesi 
Orhantepe Mahallesi 
Orta Mahallesi 
Petroliş Mahallesi 
Soğanlık Yeni Mahallesi 
Topselvi Mahallesi 
Uğurmumcu Mahallesi 
Yakacık Yeni Mahallesi 
Yalı Mahallesi 
Yukarı Mahallesi 
Yunus Mahallesi